301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Astroloji

 

 

Akrep 2021-11-28
İş hayatınızda bazı sorunlar yaşıyor olabilirsiniz. Fazla hızlı olmanız üstleriniz tarafından iyi karşılanmıyor olabilir. En son yapılan toplantıda biraz yavaşlamanız adına sizlere pasif görev verilmiş olabilir. Şimdi onların kararına saygı duyun ve süreci sakinlikle yürütün.
Aslan 2021-11-28
Arkadaş çevreniz tarafından hayal kırıklığına uğratılabilirsiniz. Beklenmedik ve yersiz davranışlara karşı tepkisiz kalmayı tercih ediyorsunuz. Bu tepkisiz kalış sizi uzun süreli bir şaşkınlığa ve arkasından da büyük bir hayal kırıklığına bırakacaktır.
Balık 2021-11-28
Aile üyeleriniz tarafında iletişimden uzak tutulmaya çalışılabilirsiniz. Sizden habersiz bazı yeni konular gerçekleşiyor olabilir. Eğer bu konular ufak ve basit konularsa hiç kendinizi strese sokmayın. Sizden bir konuda yardım istenirse bu topa girin. Boş yere huzurunuzu kaçırmayın.
Başak 2021-11-28
Geçmişinizle sürekli kavga ediyorsunuz. Harekete geçmenizde sorun yaratan her şeye karşı bir intikam duygunuz var. Bu intikam duygusu yerine geçmişle barışarak ilerlerseniz aslında bütün sorunları ortadan kaldıracaksınız. Kendinize kızmayı bırakın.
Boğa 2021-11-28
Ailenize karşı öfkelisiniz. Gelecek için attığınız adımları onaylamadıklarını düşünüyorsunuz. Bu düşünce sizi yanlış kararlara sürükleyebilir ve kontrolden çıkan bir çok olaya da neden olabilir. Lütfen bir anlık öfke ile her şeyi yakmayın. Yoksa bu olaydan zararlı çıkan taraf siz olursunuz.
İkizler 2021-11-28
Sinirlisiniz. En çok da kendinize sinirlisiniz. Yaptığınız hatalarınızdan dolayı çevrenizde suçlu arıyorsunuz. Ama bilemezdiniz. Belki de o an her şeyin o şekilde olması daha hayırlıydı. Öncelikle sakinleşin. Bir şeylerle ya da kendinizle kavga etmek yerine sonuçları düşünün o şekilde hareket edin.
Koç 2021-11-28
Hayatta en son aradığınız şey kusursuz olmaktır. Fakat güne mükemmeliyetçi bir düşünce yapısı ile başlıyorsunuz. Bugünkü mükemmeliyetçi tarafınız eleştirel konuşmalarınızın ana teması olacaktır. Biraz söylemleriniz konusunda dikkatli olmanız gereken bir gün.
Kova 2021-11-28
Sosyal çevrenize sevgi ile yaklaşırken samimi duygularınızın kullanıldığını fark ediyorsunuz. Bu sizin canınızı çok yaksa dahi aldığınız ders daha temkinli ilerlemenize sebep olacaktır. Hayatı tüm kötü öğretileri de dahil olmak üzere sıkıca kucaklayın.
Oğlak 2021-11-28
Düzeninizi bozmak için sizleri etkisi altına almaya çalışanlar olabilir. Duygusal sözlerle verimli hayatınızı karıştırmak istiyorlar. Böyle küçük basit hatalara izin vermeyin. Dağılan düzeninizi toparlamak sizin için kolay olmaz. Bunu unutmadan adım atmaya önem verin.
Terazi 2021-11-28
Sosyal çevrenize karşı tahammül seviyeniz oldukça düşük olabilir. Duygularınıza incelikle yaklaşmayan herkese karşısınız. Bu durumda sizin insanlarla aranıza mesafe koymanızdaki en önemli nedenlerden biri oluyor. Herkes sizin gibi bakmıyor diye insanlardan soğumak yerine bakış açınızı değiştirmeyi deneyin.
Yay 2021-11-28
Hedefleriniz var. Umudunuz duygusal ihtiyaçlarınızı karşılamaya yetmiyor. Bu da sizin hayata olan inancınızı olumsuz etkiliyor. Kendinizi karamsarlık duygusunun içine atmak yerine düşüncelerin olumlu duygularında dolaşmayı tercih edin.
Yengeç 2021-11-28
Maddi olarak yaşadığınız sıkıntılar duygusal olarak sizleri baskı altında tutuyor. Sağlıklı adım atamamak, içinize kapanmanızda ki en büyük neden. Şimdi bu zinciri kırma zamanı. Kendinizi eleştirip suçlamak yerine kendinizi doğrularınız ve yanlışlarınızla ortaya koyma zamanı!

 

 

Kaynak: 2021-11-28

 

En Çok Okunanlar
Divizia Națională EDIŢIA 2019
CLASAMENT 
LOC ECHIPĂ MECI   VIC.   PUNCTE
1 DINAMO-AUTO 1 1 3
2 SFÎNTUL GHEORGHE 1 1 3
3 SHERIFF  1 1 3
4 PETROCUB-HÎNCEŞTI 1 1 3
5 SPERANȚA 1 0 0
6 ZIMBRU 1 0 0
7 MILSAMI 1 0 0
8 CODRU 1 0 0
Anketler
Meydan! gazetası nasıl olmuş?
Arşiv Arama
Haber Yazılımı